замовити дзвінок
+38 (044) 358-48-00
замовити дзвінок
Starting a new project?
отримати консультацію

Контекстна реклама

Google Ads - підходить для будь-яких ресурсів та підприємств, незалежно від їх популярності та «прокачування».

Послуги

Аудит рекламних кампаній Google Ads
Ведення контекстної реклами
Налаштування Google Ads
Налаштування WEB-аналітики
Створення фіда даних для Google Merchant Center

Контекстна реклама

Ціна: від 500$


Контекстна реклама – один из видів онлайн-просування, направлений на залучення цільової аудиторії. Вона забезпечує швидкі продажі та підходить для бізнесу будь-якої величини й спрямованості.

 

 

Як працює контекстна реклама?

 

Контекстна реклама виводиться у відповідь на запит користувача на сторінках пошуку та на сайтах-партнерах. Місце оголошення в пошуковій видачі залежить від результатів аукціону, на який впливають такі чинники:

Перевага контекстної реклами в демонстрації тим, хто вже шукає товар чи послугу, або зацікавленій в ній. Тому основне завдання рекламного оголошення – схилиті потенційного клієнта перейти за посиланням та купити товар.

Зробити це можна лише звернувшись до професійної digital-агенції, в якої є досвід запуску проектів різної тематики.
За 5+ років ми допомогли збільшити доходи понад 200 клієнтам з України та Європи.

 

Чому слід замовити контекстну рекламу в нас

 

Контекстна реклама повинна продавати. За рахунок досвіду в опрацюванні різноманітних бізнес-ніш наші фахівці налаштовують оголошення, що продають, та які приносять нашим клієнтам максимальний прибуток.

Ми проводимо повний аналіз ніші й глибоко опрацьовуємо семантичне ядро, щоб оголошення бачили тільки зацікавлені користувачі.

Аналізуємо результати кампаній та вносимо корективи в рекламну стратегію й оголошення, що дозволяє скорочувати витрати на рекламу й збільшувати прибуток.

PPC service preferences
 

Інструменти, з якими ми працюємо

 

За час роботи в нас сформувалися власні техніки роботи й досягнення ефективності реклами.

Налаштування контекстної реклами відбувається в рекламному кабінеті Google. Продуктивність реклами відстежується через інструменти Google Аналітики. Налаштування, відстеження й коригування проводить сертифікований PPC-спеціаліст.

 

Налаштування контекстної реклами

 

 1. Наша співпраця починається з заповнення брифу клієнтом, в якому ми отримуємо базову інформацію про бізнес, особливості продукту та цілі клієнта.
 2. Проводимо глибоке опрацювання ніші, складаємо портрет клієнта та вивчаємо його інтереси. На основі цієї інформації визначаємо метрики оцінки ефективності, будуємо ефективну стратегію просування, підбираємо майданчики для залучення клієнтів.
 3. Опрацьовуємо семантичне ядро, проводимо кластеризацію запитів. Налаштовуємо список мінус-слів, щоб відсікти нерелевантні покази оголошень.
 4. Проводимо встановлення Google Analytic для відстеження KPI, поведінки користувачів й оцінки кількості взаємодій з рекламою.
 5. Створюємо привабливі рекламні оголошення й формуємо структуру рекламного аккаунта: групуємо оголошення по групах товарів/послуг, локації, мови. Це дозволяє ефективно управляти налаштуваннями кампаній й оперативно вносити зміни.
 6. Проводимо сегментацію аудиторій та проводимо налаштування ремаркетингу на відвідувачів сайту.
 7. Проводимо сегментацію аудиторій та проводимо налаштування ремаркетингу на відвідувачів сайта. Оцінюємо ефективність рекламних кампаній, коригуємо бюджет, виключаємо неефективні аудиторії, майданчики з показу, чистимо пошукові запити, що допомагають зменшити витрати та при цьому постійно підвищувати продуктивність реклами.

Замовити контекстну рекламу на нашому сайті ви можете залишивши заявку або зателефонувавши за телефоном. Наш менеджер розповість вам про всі нюанси та особливості, відповість на питання.

 
PPC service Google Ads
 

Види контекстної реклами

 

Залежно від місця розміщення реклама буває:

При запуску рекламної кампанії ці формати комбінуються для збільшення охоплення аудиторії та зростання кількості конверсій.

 

Завдання, які вирішує контекстна реклама

 

Послуги контекстної реклами необхідні бізнесу, якщо вам потрібно:

 1. Знайти перших клієнтів та наростити клієнтську базу до необхідного рівня.
 2. Розповісти аудиторії про новинки та акції.
 3. Поліпшити впізнаваність бренду.
 4. Зменшити бюджет на просування за рахунок роботи з цільовою аудиторією.
 5. Збільшити обсяг звернень в кампанію.

Гнучкий інструментарій контекстної реклами допомагає вирішити будь-які маркетингові завдання від встановлення додатка до відвідування офлайн магазинів.

 


Ми займаємося налаштуванням рекламного аккаунта з нуля. Якщо у клієнта він вже є, беремо його на ведення та вносимо корективи в роботу існуючих кампаній.


 

Що ми пропонуємо

 
Google Premier Partner

Наші співробітники – сертифіковані фахівці Premier Google Partner.

З 2015 року допомагаємо рекламодавцям досягати кращих результатів у Пошуку та КМС Google.

Google Реклама також може показуватися в Gmail (вкладка “Промоакції”) у вигляді тізерів та в Discovery Feed (новинна стрічка).
 
PPC service steps
 

Клієнти

 
Ми працюємо з різними напрямками:

 

Наші переваги

 

Преимущества контекстной рекламы

 

НАШІ КЕЙСИ:

 

PPC service case studies

1) NectarFlowers (вартість конверсії -72%, дохід +350%)

Кейс з налаштування контекстної реклами для магазину квітів в Канаді. Клієнт прийшов до нас з уже готовим рекламним акаунтом та налаштованим відстеженням конверсій. Замовник бажав оптимізувати витрати на рекламу й зменшити вартість конверсії.

Разом за весь період:

На момент початку співпраці вартість конверсії перебувала на рівні 44CA$. Після налаштування кампаній та впровадження ремаркетингу вдалося знизити вартість транзакцій в 3,6 рази та збільшити їх кількість в 2,5 рази.

Докладніше>>

 

2) Налаштування контекстної реклами з нуля для магазину контактних та кольорових лінз, аксесуарів до них, а також окулярів

Замовник бажав використовувати новий вид просування й звернувся до нас. За півроку вдалося суттєво збільшити прибуток та кількість транзакцій.

Email-маркетинг

Разом за весь період:

При постійному коригуванні та оптимізації, дохід від реклами збільшився в 2,7 рази, а вартість транзакції впала в 2,5 рази.

Докладніше>>

Як замовити контекстну рекламу

 

Заявка

1) Залишаєте заявку на консультацію. Протягом доби з вами зв’яжеться наш менеджер та відповість на всі питання.

2) Заповнення брифу. Це необхідно для того, щоб спеціаліст зміг підібрати оптимальну стратегію розвитку. Наша мета не продати вам більше, а підібрати найефективніші інструменти для досягнення найкращих результатів.

Бриф
Транзакционные рассылки

3) Комерційна пропозиція. Ми підготуємо пропозицію, що врахує всі нюанси вашого бізнесу та запропонуємо варіанти подальшої співпраці.

4) Реалізація та звітність. Реалізовувати стратегію ми починаємо одразу після укладення договору. В кінці кожного звітного періоду ми надаємо вам докладний звіт.

Бриф

 

Замовити дзвінок

 

 

ВСІ ПОСЛУГИ:Питання та відповіді

✅ Кому потрібна контекстна реклама?

Контекстна реклама підходить кожній ніші. Вона ґрунтується на інтересах користувачів, тобто, ваша аудиторія вже зацікавлена в покупці й готова до неї.
Ви отримуєте користувачів, готових до покупки.

▶️ Від чого залежить вартість запуску контекстної реклами?

- від тематики проекту;
- обсягу рекламної кампанії (кількість сторінок чи категорій, що просуваються);
- кількості інструментів контекстної реклами, що використовуються (пошукова реклама, реклама у КММ Google, Google Shopping, та ін.);
- часових витрат на ведення.

⌛ Як скоро я отримаю ліди?

Перші користувачі побачать вашу рекламу вже через 3-6 днів. Тобто, заявки та дзвінки ви отримаєте буквально с перших днів показів.

☄️ Як скоро ви приступите до запуску моєї реклами?

Роботу мы починаємо одразу після заповнення брифу на услугу. Для налаштування вашої реклами знадобиться від 3 рабочих днів.
Строк залежить від складності та обсягу робіт (наявність рекламного кабінету, кількість креативів, запитів, та ін.).

⚙️ Який саме алгоритм роботи з рекламою?

Розробляємо та узгоджуємо рекламну стратегію.
Отриуємо доступи до сервісів Google (Ads, Analytics, Tag Manager). Налаштовуємо системи аналітики.
Підбираємо ключові слова, готуємо креативи, запускаємо рекламні кампанії.

Замовити
контекстну рекламу

Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.