замовити дзвінок
+38 (044) 358-48-00
замовити дзвінок
Starting a new project?
отримати консультацію
Читайте наш Telegram 👈

Просування в App Store


Просування застосунків в App Store

Щоб велика кількість нових користувачів завантажувала ваш застосунок, він повинен бути помітним в App Store. Більшість користувачів встановлюють застосунки, побачивши їх на перших позиціях у категоріях або пошуку магазину.

Внутрішня оптимізація для App Store


На першому етапі необхідно зібрати якісне семантичне ядро для текстового просування. Але проблема в тому, що офіційної статистики щодо частотності ключів немає – Apple зберігає їх у секреті, щоб тільки користувачі своїми діями (встановленнями, оцінками, частим використанням) могли керувати популярністю застосунків.

Наступний крок – розробка привабливої сторінки застосунку. Для розкручування на iOS це серйозний крок, адже важливо «вмовити» користувача встановити ваш софт. Значить, потрібно:

 • написати якісні тексти — опис та покрокову інструкцію;
 • перекласти їх або адаптувати за допомогою носіїв мови;
 • додати інформативні скриншоти та пояснення до них;
 • створити красиву іконку, яка відображатиме суть роботи застосунку або обіграватиме назву.

Забезпечення максимальної кількості інсталяцій на старті – ще один крок для просування застосунку на iPhone. Наші оптимізатори використовують спеціалізовані ресурси, де можна знайти зацікавлених користувачів та протестувати потрапляння до цільової аудиторії.

Зовнішнє просування iOS застосунків


Досягнення топу в AppStore, як і в інших магазинах, не обійдеться без зовнішніх робіт:

 • написання та розміщення оглядів, статей та відгуків;
 • розміщення на форумах та тематичних ресурсах посилань на сторінку застосунку;
 • написання статей з анкорами та ключовими словами, а також закупівля «вічних посилань» для довгострокового просування;
 • просування в соціальних мережах за допомогою платної реклами та таргета.

Врахуйте, що при розкручуванні в App Store всі роботи повинні проводитися планомірно і стратегічно продумано, Apple не любить і рідко прощає «стрибки» позицій або відсутність логіки в них. Тому може запідозрити вас у нечесній конкуренції та зменшити рейтинг, позиції ранжування або взагалі видалити застосунок з платформи.

Особливості розкручування та просування мобільного додатка IOS в App Store


Просування застосунків в AppStore можливе шляхом використання мотивованого трафіку. Він отримав таку назву тому, що користувачі за завантаження того чи іншого застосунка гарантовано отримують винагороду, яка може бути у вигляді:

 • грошової винагороди з перерахуванням на рахунок мобільного телефону або на електронний гаманець,
 • бонусів,
 • подарунків.

Просування IOS застосунка є складним завданням. Адже дуже важливо зробити так, щоб користувачі його завантажували та користувалися, а не видаляли після отримання оплати.

Якщо потрібно просування застосунку AppStore, слід звертатися саме до нас, тому що ми пропонуємо своїм клієнтам досить велику кількість трафіку. Завдяки чому з’являється можливість дізнатися кожну дрібницю про роботу проєкту. Наша компанія гарантує, що розкрутка застосунків IOS буде здійснювати якісно, з високим рівнем надійності.Замовити
просування застосунків в App Store

Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.