замовити дзвінок
+38 (044) 358-48-00
замовити дзвінок
Starting a new project?
отримати консультацію
Читайте наш Telegram 👈

SEO-просування в Дніпрі


Просування сайтів в Дніпрі

Багато компаній в Дніпрі вдаються до послуг seo.
Комплекс дій, спрямований на просування сайтів шляхом виправлення внутрішніх технічних помилок, написання оптимізованого контенту, збільшення кількості посилань з ресурсів та сторінок сприяє підвищенню позиції сайту в пошуку. Адже сьогодні при конкуренції у всіх галузях дуже важко пробитися до ТОПу видачі.

Розуміння того, що цінник на просування сайтів для Києва та Дніпропетровська буде різним, допоможе прийняти правильне рішення на етапі вибору агентства.
Розкрутка сайтів має на увазі кропітку та довгу роботу. Геолокація компанії (Дніпропетровськ, Москва чи Нью-Йорк) в такому випадку не грає ролі. Виправляти недоліки доведеться постійно, тільки так можна утримати перші місця в пошуку. Це дасть не тільки позиції, але й інші результати:

 • зростання впізнаваності;
 • підвищення довіри з боку користувачів;
 • зростання доходів та клієнтури.

Орієнтуватися слід на реальні кейси, які виставляють на сайті компанії з пошукового просування. Звернути увагу потрібно й на вартість послуг: цифри не повинні вводити в ступор. Це – якість роботи, й вимірювати її вийде тільки в ході роботи.
Конверсійність сайту може бути низькою, якщо не займатися оптимізацією цього каналу. При правильному підході сайт може стати одним з основних джерел продажів та прибутку.

Скористатися послугами розкрутки сайту можна не тільки в Дніпропетровську. Ми працюємо з різними регіонами України, а також просуваємо сайти за кордоном.

 

Чому потрібно звернутися за пошуковою оптимізацією до нас?

 

Чим більше місто, тим більше агентств чекають клієнтів. Але це не завжди так. Сфера просування сайтів в Дніпропетровську та в більшості інших міст країни ще не пройшла повний цикл відсіювання агентств діджитал-маркетингу, що недостатньо якісно роблять роботу. Бувають навіть випадки, що роботи йдуть, рейтинг зростає, але бажаного ефекту це не приносить – відвідувачів та лидов не стає більше. І далеко не кожен фахівець може пояснити, що саме йде не так.

У агентства ITForce є власні фішки, які допомагають успішно виконувати роботу:

 • Працюємо з проектами по всій Україні, не прив’язуємося до гео, вміємо ефективно проводити всі зустрічі та обговорення онлайн.
 • Опрацьовуючи кожен план робіт та аудит проекту, наші фахівці напрацювали досвід, який тепер допомагає їм знаходити відповіді на всі питання.
 • Дивимося на сайт очима користувача й точно знаємо, що потрібно поміняти для поліпшення поведінкових факторів.
 • Аналізуємо, тестуємо, оптимізуємо – 3 головних двигуна успіху наших кейсів. Ці процеси відбуваються в колективі на інтуїтивному рівні.

Ми надаємо послуги seo просування в Дніпрі тому, що добре знаємо механіку роботи українського ринку. Також у нас в портфоліо також є кейси співпраці з клієнтами з Європи та Америки.

 

Наш алгоритм роботи

 

Замовник повинен розуміти, за що він платитиме гроші. Тому коротко викладаємо наші дії щодо оптимізації сайтів клієнтів:

 

Заявка
Комерційна пропозиція. З неї можна дізнатися про аналіз сайту клієнта, алгоритми роботи команди, вартість послуг. Також там ми надаємо пропозицію щодо SEO-просування.
Вичерпне опрацювання аудиторії, аналіз ніші, конкурентів.
Бриф
Транзакционные рассылки
Внутрішня оптимізація самого сайту замовника, включаючи складання аудитів, рекомендацій.
Роботи з зовнішньої оптимізації (нарощування посилального профілю).
Бриф

 

Що ви отримаєте, замовивши пошукове просування в нас?

 

Наосліп довіряти свій ресурс нікому не варто. Важливо, щоб агентство надало результат своєї роботи.

Рост SEO

Приклад роботи з сайтом клієнта. Тематика – просування візового агентства

Замовлення в ITForce сео просування бізнесу в Дніпрі дає вигоди:

 • пророблений план з фокусом на специфіку конкретного бізнесу;
 • відсутність незрозумілих платежів або комісій. Ми не ризикуємо своєю репутацією. Клієнт може в будь-який час дізнатися, на що йде його фінансування.
 • ми стежимо за результатами та проводимо зміни в стратегії відповідно до аналізу позицій.
 • враховуємо усі бажання замовника та зміняємо курс дій, якщо клієнт того бажає.
 • працюємо навіть з малим бюджетом та добиваємося результатів.

Наша основа – це командна робота. Спеціалісти допомагають один одному в разі складнощів, що в підсумку призводить до збільшення правильних ідей та рішень.

Сьогодні тільки комплексний підхід до seo просування здатний забезпечити вигоду власникові сайту в Дніпрі. Звертайтеся, щоб ми змогли в цьому допомогти.

 

ВСІ ПОСЛУГИ:Замовити

Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.