замовити дзвінок
+38 (044) 358-48-00
замовити дзвінок
Starting a new project?
отримати консультацію
Читайте наш Telegram 👈
368
1

SEO - це набір дій, спрямованих на підвищення привабливості сайту для пошукових систем.

Цілеспрямована робота в цьому напрямку дозволяє збільшити кількість потенційно зацікавлених користувачів, що побачать товар або послугу. Це, в свою чергу, підвищує конверсію та впливає на загальний обсяг продажів.

Не дивно, що SEO-просування або пошукова оптимізація - топові послуги в переліку пропозицій інтернет-агентств.

Від представників відділу продажів ви почуєте масу переваг роботи з цим інструментом. Можливо, вони розкажуть вам й про SEO з гарантією. У тому випадку, коли комплексні дії призводять до гарантованого, вираженого в конкретних цифрах результату.

Давайте розберемося, наскільки це реально і чи не є останнє виключно способом завоювати довіру клієнта.

Якими можуть бути гарантії:

  • За якістю та обсягом виконаної роботи.
  • Договір може містити пункт, що ціна залишиться незмінною на весь період співпраці.
  • Вас можуть переконати, що розкрутка буде проводитися тільки білими методами.
  • Також можливі гарантії роботи на довгостроковий результат.
  • Ви правильно могли відзначити, що в даному випадку про SEO з гарантією зростання позицій мова не йшла. Ви платите тільки за впевненість, що комплекс заходів буде проведений якісно, ​​своєчасно та в повному обсязі, але наскільки це буде ефективно, ніхто заздалегідь сказати не може.

Як бонус одні компанії пропонують часткове повернення коштів у разі недосягнення бажаного результату, інші компенсують місяцем-двома безкоштовного просування, а треті просто дають можливість замінити ключі на більш релевантні. Знову ж, жоден з цих методів не гарантує вашому сайту потрапляння в топ видачі.


1. Чи існує SEO з гарантією результату?

Якщо взяти вибірку договорів, які укладають із замовниками інтернет-агентства, то можна виділити два підходи.
Перший – чесний виклад всіх ризиків клієнта та чіткий список того, за що він платить.
Другий – слизьке зняття з себе зобов’язань під виглядом певних гарантій.

Отримуєте в першому та в другому випадку ви приблизно одне й те саме, але виглядає це по-різному. Є ще третій випадок, коли в УТП точно вказана топова позиція, яку має зайняти ваш сайт через певний проміжок часу. Навіть ті спеціалісти, що мають мінімальний досвід роботи з просуванням, розуміють, що останнє більше схоже на фантастику.

У чому ж секрет? Фахівці з СЕО не бажають працювати або справа в постійно зростаючих вимогах пошукових систем?


2. На чому побудована пошукова оптимізація

Крім замовника й виконавця, існує третій та найбільший гравець – пошукова система.
В останні роки її алгоритми змінюються наскільки часто, що СЕО-фахівці не встигають оперативно на них зреагувати.

Зазвичай адаптація до нового стану справ відбувається повільно і часто емпіричним шляхом. Іноді зрозуміло, що пошуковик перестав сприймати набиті ключовими словами онучі. У деяких же випадках важко визначити, чому сайт раптово втрачає позиції, виблискуючи яскравими фотографіями та вилизаним текстами.


3. Приклади ключових змін в ранжуванні за останні роки

  • Раніше важливо було максимально наситити об’ємний текст пошуковими запитами. Зараз пошуковик оцінює корисність тексту та відсутність переспаму, що прибирає пріоритет з кількості пропозицій та ключів.
  • Одним з популярних методів навіть зараз є замовлення посилань на відповідних біржах. Останнім часом пошукові системи не вітають такий алгоритм, караючи фахівців, що використовують даний вид інструменту для оптимізації.
  • Раніше оптимізатори робили упор на текст, фото та рекламу для органічного приросту показників. Тепер важливо створювати бізнес-сторінки в соціальних мережах, тематичні канали в Телеграм та збирати аудиторію різними способами, не сподіваючись виключно на популярність сайту.
  • Тексти, розміщені на інтернет-сторінці п’ять років тому і позавчора легко відрізнити. Застарілий варіант має пару корисних пропозицій на весь текст та конструкції типу «купити вікно Москва». Новий містить максимально корисну інформацію, щоб людина не пішла шукати відповідь на своє питання за допомогою інших сайтів.

В кінцевому рахунку SEO-просування з гарантією або без неї побудовано на оперативній адаптації сайту до апетитів пошукової системи.

Саме тому гарантії якщо і можуть бути, то ніяк не в позиції сайту, котру він буде займати в топі видачі за певним запитом. Якщо через пару днів після укладення угоди й вкладення грошей пошукові системи впроваджують нові алгоритми, то результат може бути абсолютно непередбачуваним.

Якщо ви бажаєте отримати SEO-просування сайту з гарантією, віддавайте його в руки фахівцям. Перед підписанням договору вивчіть кейси, приклади успішного просування з цифрами та якість роботи в цілому.

І в даному випадку справа не в рівні популярності інтернет-агентства або окремого оптимізатора. Важливу роль відіграє алгоритм дій спеціаліста в разі чергового сюрпризу від пошукових систем. Поки одні будуть вкладати в контекстні оголошення й оперативно аналізувати ринок, інші спробують зняти з себе відповідальність, попутно направивши вас до більш успішних колег.

Наші фахівці працюють за чітким планом, ви можете бути впевнені в їх діях з SEO-просування.


Як зробити відео YouTube вірусним

банер кластеризація довгий

Як зробити кластеризацію семантичного ядра

Перевірка унікальності банер

Аналоги російських сервісів для перевірки унікальності текстів

Підпишіться на наші оновлення
Більше корисних статей та мануалів ще попереду. Будьте в курсі

Ви вже підписані на нашу розсилку!

Підтвердіть свій email для завершення підписки.

Замовити
просування
Більше корисних статей та мануалів ще попереду. Будьте в курсі

Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.