замовити дзвінок
+38 (044) 358-48-00
замовити дзвінок
Starting a new project?
отримати консультацію
Читайте наш Telegram 👈
385
1

Всі чули про розумну стрічку й алгоритми ранжування Інстаграм.

Але ніхто не знає, в чому вони полягають та які показники враховуються при присвоєнні вашому посту того чи іншого місця в стрічці користувача.

Upd. 11.06.2021.Читайте оновлення статті та офіційні дані від Адама Моссері.


1. Вкладка “Підписки”

Кожен SMM-спеціаліст чи блогер, що поважають себе, вже давно й неодноразово написали пости на тематику розумної стрічки, алгоритмів показу постів у стрічці й вкладки “Цікаве”.
І вперше за весь час самі розробники мережі розповіли, які алгоритми використовуються насправді, при цьому зруйнувавши й перекресливши всі здогади користувачів.

Algorithm Instagram

Рис. 1 – Пости за тегом #алгоритмыинстаграм

Навіть оновлення у вкладці Підписки демонструє профілі, що показуються в стрічці найбільше й найменше. Саме в таку вкладку у своїх підписників повинні потрапити й ви. А в яку з двох – залежить від вас та алгоритмів.

Algorithm Instagram subscribers

Рис. 2 – Вкладка “Підписники”

Тому давайте сьогодні відповімо на питання: “Що потрібно робити, щоб постійно бути перед очима своїх підписників”?
Відповідь: враховувати всі фактори ранжування мережі й дотримуватися порад фахівців ITForce 😈


2. Ключові фактори ранжування мережі

1. Інтерес до тематики – помічали, як після перегляду кількох постів певної тематики ви починаєте зустрічати її все частіше у вкладці “Цікаве”?

Порада: поділіть пости на тематики, чергуйте подачу інформації між інформативними постами, розважальними чи тими, що продають. Урізноманітнити контент допоможуть відео, добірки, фото поблизу чи здалеку, різноманітні поєднання відтінків, різна подача контенту. Інстасвіт не стоїть на місці, і ви повинні рухатися разом з ним, відповідати примхам та тенденціям стрічки.

2. Регулярні публікації – більш давні пости загубляться в стрічці вашого підписника дуже швидко, тому нагадуйте йому про себе регулярно. При цьому враховуйте активність конкурентів, не уступаючи кількості постів в день.

Порада: запитайте у своїх підписників в Сторіс, яку кількість постів для них оптимально отримувати від вас в день. Запитайте, який формат для них більш зручний: Сторіс чи пост. Слухайте свого читача.

Давайте дивитися правді в очі, “тіньовий бан” може не бути причиною недостатньої кількості охватів ваших постів, а банальна відсутність інтересу до ваших фото – цілком може.

3. Часті взаємодії – чим більше користувач лайкає, коментує пости, робить реакції на Сторіс чи відповідає на них, або переписується з вами, тим пріоритетніше ваші пости будуть перед іншими користувачами.

Порада: закінчуйте ваші пости проханням залишити коментар або висловити свою думку. Або для самих ледачих ваших підписників створюйте регулярні гри в Сторіс, де всього-то потрібно натиснути одну кнопку, щоб відповісти на питання чи надіслати реакцію.

Але варто враховувати ще пару факторів для повного розуміння роботи ранжування:

  1. Кількість підписок – навіть у самого активного користувача мережі, який проводить багато часу перегортаючи й оновлюючи стрічку, може виявитися ваш пост в самому низу. Він елементарно не догортає до нього з огляду на велику кількість профілів, на які він підписаний та які регулярно викочують контент.
  2. Затребуваність – стрічка мережі формується таким чином, щоб показати вам найцікавіші пости з тематики, що вас цікавить, або тематику постів, якими зацікавилися користувачі з інтересами, схожими з вашими.

Висновки та рекомендації

2020 рік показав нам, що тільки індивідуальність може відрізнити ваш профіль від подібних:

  • створення унікального контенту;
  • використання фішок, якими не користуються ваші конкуренти;
  • створення оригінальних пам’ятних креативів;
  • “білі” методи просування, без розіграшів або масфоловінг.

І пам’ятайте, профілем потрібно займатися постійно, немає єдиної ради, що допоможе вам вийти в топ та дотримуватися цього рівня. Інстаграм провокує всіх слідувати тенденціям й бути гнучкими.

Але все може змінитися завтра. Інстаграм такий непостійний!


Банер бан ТікТок

Тіньовий бан ТікТок

Чат-бот Інстаграм банер

Чат-бот в Інстаграм

Facebook Ad Library - все про роботу з рекламою

Підпишіться на наші оновлення
Більше корисних статей та мануалів ще попереду. Будьте в курсі

Ви вже підписані на нашу розсилку!

Підтвердіть свій email для завершення підписки.

Замовити
просування
Більше корисних статей та мануалів ще попереду. Будьте в курсі

Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.