замовити дзвінок
+38 (044) 358-48-00
замовити дзвінок
Starting a new project?
отримати консультацію
Читайте наш Telegram 👈
387
1

Landing page або посадкова сторінка орієнтована на просування товару або послуги. Її відмінність від стандартного сайту або інтернет-магазину - в односторінковому форматі.

Основне завдання лендінгу - стимулювання користувача до скоєння цільової дії. Це може бути не тільки продаж товару, а й підписка на розсилку новин компанії, або участь в безкоштовному вебінарі.

Структура односторінкових сайтів розрахована на поступове підведення відвідувача до цільової дії. Сторінка містить грамотно підібраний концентрат аргументів, що не може залишити користувача байдужим.

Сьогодні запуск лендінгпейдж вважається ефективним інструментом поряд з іншими популярними методами SEO. Це відмінне тимчасове рішення, якщо ви бажаєте отримати швидкий результат.


1. Як відбувається просування односторінкових сайтів

Як показує практика, органічне охоплення таких сторінок мінімальне, тому ключ до досягнення бажаних показників – це комбінація з кількох видів розкрутки.

  • Створення контекстної реклами – найпопулярніший спосіб, що швидко окупається при грамотній розробці структури веб-сторінки. Мінус методу тільки в сплаті за кожен клік, що не завжди рентабельно при мінімальному бюджеті.
  • Використання таргетованої реклами в соціальних мережах. Просування сайтів landing page таким способом збере потенційно зацікавлену аудиторію, щоб підвести її до цільової дії.
  • Справедливо працює по відношенню до landing page просування за допомогою відео-контенту. Використовуйте ресурси YouTube, щоб про ваш товар дізналося якомога більше потенційних покупців.
  • Нативна реклама «порадить» ваш товар або послугу цільовим користувачеві в статті або іншому матеріалі. Іноді варто замовляти розміщення тексту на майданчику лідера думок – це прискорить прийняття рішення потенційним покупцем.

Якщо говорити про SMM, важливо вибрати соціальну мережу, де буде максимальна кількість представників вашої цільової аудиторії. В іншому випадку витрати на рекламу можуть перевищити прибуток від продажів.

Також важливо планувати грамотний контент-план, оперативно відповідати на запитання передплатників і вкладати у внутрішню рекламу бізнес-сторінки.


2. Чи потрібно SEO-просування landing page

Лендінги з певних категорій можуть дати більш значущий результат при використанні інструментів пошукової оптимізації. Винятком є ​​сторінки з низькими пошуковими запитами або без них, висококонкурентні лендінги та ті випадки, коли термін дії цільової пропозиції обмежений. Також досить складно просувати односторінкові ресурси, в котрих є конкуренти у вигляді великих інтернет-магазинів або порталів з великою аудиторією.

В свою чергу, SEO-просування односторінкових сайтів дозволяє отримати трафік з пошукових систем безкоштовно. Крім того, зазвичай це потенційно зацікавлені в цільовій дії відвідувачі, що забезпечують високу конверсію.

Особливість такого формату – в мінімальній кількості тексту на сторінці. Це дає можливість просувати лендінги виключно за кількома запитами або одним низькочастотним. Саме тому важливо створити детальне технічне завдання, щоб доручити його автору, що розуміє специфіку односторінкових сайтів.

Просування односторінкових сайтів в пошукових системах досить ефективно й за допомогою Google Maps або Google my Business (як там ефективно просунутися, ми писали в статті “SEO + GOOGLE MY BUSINESS. Як потрапити в ТОП і обійти конкурентів?”).

Розкажіть на своїй сторінці, де знаходиться ваша компанія, які послуги пропонує, та чим буде корисна. Такий підхід дозволить показувати ваші дані за загальними, локальними та низькочастотними запитами тим, хто використовує карти Google.

Варто розуміти, що СЕО-просування landing page – інструмент, що підійде не для кожної цільової дії. Це скоріше ліки, що в певних випадках допомагають досягти бажаного результату.


Як зробити відео YouTube вірусним

банер кластеризація довгий

Як зробити кластеризацію семантичного ядра

Перевірка унікальності банер

Аналоги російських сервісів для перевірки унікальності текстів

Підпишіться на наші оновлення
Більше корисних статей та мануалів ще попереду. Будьте в курсі

Ви вже підписані на нашу розсилку!

Підтвердіть свій email для завершення підписки.

Замовити
просування
Більше корисних статей та мануалів ще попереду. Будьте в курсі

Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.