
Залиште свої контактні дані, наш менеджер передзвонить вам.
Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.
Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.
Зробимо оголошення в контекстній рекламі ще більш актуальними та персоналізованими за допомогою використання модифікаторів оголошень Google Ads та Google Spreadsheets.
Today () повертає до комірки сьогоднішню дату.
Ця функція корисна, коли вам потрібно використовувати конкретну дату в тексті оголошення, котру потрібно щодня оновлювати.
Наприклад, ми використовували цю функцію, коли вказували, до якої конкретної дати ми можемо здійснити налаштування рекламної кампанії, замість використання шаблонної фрази “до 5 днів”.
Алгоритм налаштування доволі простий:
1. Створюємо табличку в Google Spreadsheets за 2 атрибутами:
Target campaign – прописуємо в ньому назву кампанії, в котрій будемо використовувати підстановку.
5days – призначений для користувача атрибут, в цьому атрибуті пропишемо функцію = Today () + 5, щоб отримати дату, що буде через 5 днів.
Приклад таблички – https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rENN7OjAcEPchuTaQ7ogEUTaHvEZjiKjPDW-SJXTKtc/edit?usp=sharing.
2. Створюємо порожній .xlsx файл та копіюємо в нього дані з Google Spreadsheets:
3. Зберігаємо його за заливаємо до Ads, відкривши Налаштування -> Комерційні дані -> Фіди даних -> Завантажити фид “Дані модифікаторів оголошень” -> Назва 5days.
4. Відкриваємо завантажений фід та переходимо у вкладку “Розклади”. Тут необхідно додати новий розклад з джерелом Google Таблиці, обрати таблицю, я котрій ми створювали функцію Today (), відкрити доступ до таблиці в Google та задати частоту оновлення “Кожні 6 годин”.
5. Зберігаємо та тиснемо кнопку “Оновити”. Перевіряємо оновлення фіда у вкладці “Історія завантажень”.
Важливо!
Через новий інтерфейс не завжди коректно настроюється автоматичне оновлення фіда, тому якщо оновлення не спрацювало в новому інтерфейсі, виконайте попередні 3-5 кроки в старому.
6. Додаємо оголошення модифікатором оголошень {= НазваФіда.Атрибут: Текст за замовчуванням} – в нашому випадку це {= 5days.5days: 5 днів};
Profit! 🙂
Ця функція повертає до ячейки курс з Google Фінанси.
Наприклад, за допомогою = GOOGLEFINANCE («Currency: BTCUSD») ми можемо підтягувати в таблицю актуальний курс біткоїна та використовувати його в своїх оголошеннях.
Імпорт даних з джерел, що доступні у форматі XML, HTML, CSV, TSV, а також RSS і ATOM XML.
Найпростіший приклад – імпорт даних з API Приват Банку для коригування цін в оголошеннях з урахуванням курсу.
Для того, щоб підтягнути до ячейки картковий курс продажу $, використовуйте функцію в такому вигляді
=SUBSTITUTE(IMPORTXML(“https://api.privatbank.ua/p24api/pubinfo?exchange&coursid=11“;”//exchangerates/row[1]/exchangerate/@sale”);”.”;”,”)
В цьому випадку функція SUBSTITUTE () робить заміну символу “.” на “,” для того, щоб курс можна було використовувати в подальших формулах.
Приклад таблички – https://docs.google.com/spreadsheets/d/1c10njKmGAgtsdPH2yZvXPc8Jnqr4B7LYZPPXgZAUgQE/edit?usp=sharing.
Список всіх функцій Google Таблиць можна знайти тут – https://support.google.com/docs/table/25273?hl=ru.
Ви вже підписані на нашу розсилку!
Підтвердіть свій email для завершення підписки.
Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.