замовити дзвінок
+38 (044) 358-48-00
замовити дзвінок
Starting a new project?
отримати консультацію
Читайте наш Telegram 👈
SEO - пошукове просування
300
1

Вже давно не новина, що алгоритми пошукових систем постійно змінюються й удосконалюються, Google з кожним днем ​​стає все розумнішими і розумнішими. А це означає, що підприємець, в котрого є сайт, повинен бути в курсі сучасних тенденцій та змін у сфері SEO-світу.

Не тільки нові технології змінюють способи пошуку людей, але й пошукові роботи використовують вже безліч найрізноманітніших критеріїв для ранжування сайтів. У зв'язку з цим ми підготували базовий список SEO-фіч, які допоможуть вашому бізнесу залишатися конкурентоспроможними в нинішній час.

1. А якщо не тільки “Google”

Блог фичи

Безперечно, Гугл, як і раніше, залишається “♛” пошуку, і більшість користувачів використовують дану пошукову систему як основну, проте не варто забувати про оптимізацію вашого контенту для пошукових систем Apple та Amazon, що стрімко набирають обертів:

Amazon – одна з найцінніших публічних компаній на світовому ринку. Це означає, що будь-який, в кого є товари для продажу в інтернеті, повинен вивчити статистику запитів Amazon.

Apple App Store – магазин додатків, який набирає обертів та стає все більш вагомим у залученні трафіку.

На сьогоднішній день близько 60% інтернет-трафіку надходить з мобільних пристроїв, однак 80% часу, що люди проводять за переглядом своїх смартфонів, доводиться на додатки.

Майбутнє мобільного пошуку цілком можливе в магазині App, а не Google. А значить, на це варто звернути увагу вже зараз та почати робити перші кроки, що в подальшому зможуть принести величезну користь вашому бізнесу.

2. Якісний контент – завжди в пошані ПС

Блог фичи

Одне з головних оновлень алгоритму пошуку Google перемкнуло увагу пошукової системи на якість опублікованого контенту на веб-сайтах. Ця тенденція збережеться й у 2020 році.

Хоча посилання залишаються важливими, Google стає все більш витонченим, коли справа доходить до визначення того, наскільки добрий контент вашого сайту. Звичайно, кількість контенту, що ви створюєте, як і раніше відіграє свою роль, але однією з найвизначніших тенденцій в SEO-світі у 2019-2020 роках – це не кількість, а якість! Слід приділяти більше уваги контенту, що розміщується на сайті.

SEO – це завжди комплексний підхід та крім якості контенту існує безліч факторів, котрі враховує пошукова система при оцінці ресурсу. Пошукові системи стають більш витонченими, тому кожен власник бізнесу повинен приділяти особливу увагу зручним для користувача URL-адресами, оптимізації зображень, адаптивності, а також внутрішній структурі, посиланням і т. д .. Більш детально ми розглянемо цей етап в наступній статті.

3. PageSpeed, Mobile-Friendly – “Спасибі, КЕП!”

Блог фичи

Збільшення швидкості завантаження веб-сайту та оптимізація під мобільні пристрої є однією з найважливіших тенденцій SEO в 2020 році. Радує, що завдяки всім наявним на ринку SEO-сервісам та інструментам зовсім не складно перевірити, як швидко працює ваш ресурс та отримати базові рекомендації щодо оптимізації.

Швидкість і мобілка важливіше, ніж будь-коли для Google.

Звичайно, швидкість завантаження сайту завжди була важливим моментом взаємодії з користувачем. Сьогодні це важливо і для роботів Google, і для користувачів. В ідеалі, веб-ресурс повинен завантажуватися менше 1 секунди, що не просто реалізувати без допомоги професіоналів в області SEO. Слід пам’ятати, чим швидше та мобільніше ваш сайт, тим вище рейтинг Google.

Що стосується адаптивної версії сайтів, тут слова зайві. Зараз епоха смартфонів і, як згадувалося раніше, близько 60% користувачів використовують смартфон при пошуку необхідної інформації. Відповідно, чим адаптивніше ресурс, тим більша ймовірність того, що саме ваш сайт задовольнить користувача при пошуку необхідної інформації. Слідкуйте за мобілкою та її оптимізацією!

4. “Голосовой поиск” – уже не новость

Блог фичи

З розвитком останніх технологічних рішень, таких як Google Home, Siri та Alexa, голосовий пошук вже становить близька 20% від загального обсягу мобільного пошуку. Прогнозується, що він досягне 50% до 2020 року. Чекатимемо, наскільки цей прогноз відповідає реальності 🙂

Іншими словами, залучення оптимізованих для голосового пошуку ключових слів є однією з провідних тенденцій SEO-світу даного року. Ключові слова голосового пошуку часто простіше, більш розмовні та в формі команд або питань.

5. Згадки без посилань – емммм, видаляємо?

Блог фичи

Згадка без посилань – це коли на ваш сайт (бренд) посилаються без прикріпленого активного посилання.

Хоча зворотні посилання все ще є важливим фактором ранжирування, що пошукові системи використовують для визначення якості, згадки без посилань отримують більшу вагу, ніж будь-коли раніше. Частково це пов’язано зі сприйняттям того, що згадки без посилань є більш природними. Згадки в соціальних мережах також відіграють важливу роль в оцінці якості веб-сайту.

6. Структуровані дані – важливо й зараз

Блог фичи

Структуровані дані (мікророзмітки) – допомагають роботам точніше ідентифікувати та структурувати дані на веб-сторінках. Грубо кажучи, це спосіб вказувати роботам пошукових систем на якісь певні моменти в тексті, наприклад, адреса, телефон, персональний сайт і т. д …

Основна мета мікророзмітки – прискорити та полегшити сканування й розуміння вашого сайту пошуковими роботами.

Також, певні структуровані дані можуть привертати увагу користувачів у пошуковій видачі, наприклад – рейтинг або ціна вашого продукту:

Блог фичи

Рис. 1 – Приклад вірно заповнених структурованих даних

Тому, структуровані дані – все ж залишаються важливим аспектом, який допомагає Google оцінювати і краще розуміти Ваш ресурс.


Что по итогам?

Практично кожен бізнес в світі конкурує за своє перше місце “під сонцем” в Google. Крім того, Гугл регулярно вносить правки та оптимізує свої алгоритми, тому важливо бути завжди в тренді SEO змін, щоб гідно конкурувати в пошуковій видачі. Адже одна з основних задач сайту полягає в правильному поводженні з цільовою аудиторією та рішенням її потреб.


Як зробити відео YouTube вірусним

банер кластеризація довгий

Як зробити кластеризацію семантичного ядра

Перевірка унікальності банер

Аналоги російських сервісів для перевірки унікальності текстів

Підпишіться на наші оновлення
Більше корисних статей та мануалів ще попереду. Будьте в курсі

Ви вже підписані на нашу розсилку!

Підтвердіть свій email для завершення підписки.

Замовити
просування
Більше корисних статей та мануалів ще попереду. Будьте в курсі

Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.