замовити дзвінок
+38 057 782-28-00
замовити дзвінок
Starting a new project?
отримати консультацію

SEO-просування

Google SEO (Search Engine Optimization) - дії з внутрішньої та зовнішньої оптимізації з метою зростання позицій сайту в пошуковій видачі за певними запитами користувачів для збільшення цільового трафіку, отримання нових клієнтів й прибутку

Послуги

Link building
SEO на етапі розробки
SEO оптимізація сайту
SERM (Search Engine Reputation Management)
Англомовне SEO
Аудит сайту
Просування інтернет-магазинів (e-commerce)
Просування сайтів послуг

SEO – просування

SEO-просування працює на довгострокову перспективу. Ефект від пошукової оптимізації постійний, і навіть після завершення робіт по SEO ви його спостерігатиме. Важливо врахувати головні чинники, що впливають на просування бізнесу в певній ніші в інтернеті.

 

 

При якісно побудованій стратегії SEO-просування ресурсу результат можна побачити вже на 4-й місяць робіт:

SEO категория

Приклад вірно підібраної стратегії SEO-просування інтернет-магазину меблів в USA

Ви створили сайт для свого бізнесу. Тепер потрібно, щоб користувачі дізналися про проект, відвідали ресурс та зробили цільову дію на ньому. Вам необхідні трафік та продажі, тож ви бажаєте замовити просування сайту.

Інструменти та канали пошукової оптимізації однакові для всіх. Але ідеї й заходи, що приносять результат, різні.
Ми підібрали індивідуальні стратегії 1000+ проектам в західному сегменті та країнах СНД.
Наша мета – розповісти кожному потенційному клієнту про ваш продукт. Ми приводимо відвідувачів на сайт. А далі – працює вже ваш ресурс та його рівень оптимізації під цільового користувача.

Завдання сайту – переконати відвідувачів в стійкій потребі вашого товару, і викликати бажання оформити замовлення. Ми знаємо, як це зробити. Знаходити та залучати клієнтів в мережі – наша робота. З 2015 року комплексне просування сайтів фахівцями ITForce принесло результат 500+ клієнтів.

Для кожного бізнесу критерії вибору стратегії просування в пошукових системах різні. Ми знаємо, що потрібно враховувати e-commerce-проектам, а що – сайтам інформаційних тематик. Ми вивчаємо нішу бізнесу та аналізуємо поведінку користувачів кожного веб-проекту, з котрим працюємо.

 

Чому слід замовляти пошукове просування в нас?

 

Увеличение прибылиЕкономія коштів:

Відвідувачам важлива вигода та користь, яку вони отримають, придбавши ваш продукт. Ми її розробляємо та впроваджуємо – проводимо аналіз характеристик продукту, що просувається, грамотно представляємо на сайті головну перевагу вашого бізнесу. На її основі будуємо ефективне SEO-просування проекту в Харкові, Києві та Україні.

Экономия средствЗбільшення прибутку:

Важливо врахувати головні чинники, що впливають на позиції сайту в Пошуку перед тим, як замовляти послугу пошукового просування. Доцільно провести технічний аудит проекту ще до моменту його запуску – рекомендації, що ви отримаєте й впровадите, допоможуть сайту швидше потрапити на першу сторінку Пошуку.

Команда специалистовКоманда спеціалістів:

Головна перевага замовлення послуги в агенції – досвід спеціалістів. Співробітники ITForce працюють з проектами у різних нішах наших клієнтів та отримують вимірний результат.

 

На чому ми будуємо пошукове просування сайту?

 
Ми вивчаємо нішу, аналізуємо конкурентів та вашу УТП. На їх основі обираємо стратегію, що спрацює саме з вашим бізнесом.
Наш досвід – практичний. Ми вчимося на помилках, робимо висновок, шукаємо рішення, що спрацюють. Сайти, з котрими ми працювали, приносять мільйони прибутку власникам.
 

Схема роботи над проектом:

 

Заявка
Аналіз конкурентів та розробка стратегії.
Внутрішня оптимізація (структура сайту, семантичне ядро, і т. д.).
Быстрый старт
Гибкость
Зовнішня оптимізація (стратегія лінкбілдингу).

 

Клієнти

 

Наші фахівці просували проекти великого та малого бізнесу. Розкручували сайти в косметологічної сфері, сегменті товарів для дітей та підлітків, галузі охорони здоров’я, виробництво лісопильних матеріалів, адвокатські та нотаріальні послуги, та інші.

Досвід ITForce в SEO налічує роботу з:

Після роботи над веб-сайтом наш клієнт отримує стратегію ефективного просування, що розроблена з урахуванням специфіки його бізнесу. Тому в кожного клієнта є результат.

Ми складаємо ТЗ спеціалістам, які задіяні в роботі над вашим сайтом. Розраховуємо орієнтовний термін виконання робіт. Визначаємо бюджет на оптимізацію та просування сайту.

SEO категория 2

Приклад проекту, оптимізацію якого ми почали ще до його офіційного запуску. Інтернет-магазин дитячих іграшок в Казахстані

Регулярно здійснюємо перевірку та контролюємо впроваджені рекомендації. Вислуховуємо ваші побажання та складаємо стратегію просування ресурсу разом з вами. Над вашим проектом працює команда з 5 чоловік. Раз на 2 тижні проводимо узгодження виконаної роботи, вносимо правки.

В нас спільна мета. Будьте готові швидко реагувати та вносити зміни на сайт. Покращувати його. Адже цього ми прагнемо.

Ваш сайт повинен продавати!

 

 

Як замовити послугу

 

Заявка
1) Залишаєте заявку на консультацію. Впродовж доби з вами зв’язується наш менеджер та відповідає на всі питання.
2) Заповнення брифу. Ми складаємо оптимальну стратегію розвитку проекту відповідно до бізнес-ніши клієнта. І обираємо найбільш ефективні інструменти.
Бриф
Транзакционные рассылки
3) Комерційна пропозиція. Виходячи з особливостей вашого бізнесу пропонуємо варіанти співпраці.
4) Реалізація та звітність. Після підписання договору приступаємо до реалізації стратегії. В кінці кожного звітного періоду ви отримуєте детальний звіт про проведені роботи.
Бриф
Замовити дзвінок

 
 

 
 

ВСІ ПОСЛУГИ:Питання та відповіді

✅ Кому необхідно SEO-просування сайту?

Кожному бізнесу, котрий планує закріпитися в ніші й масштабуватися. Пошукове просування сайту працює на довгострокову перспективу.
Ефект від пошукової оптимізації постійний, і навіть після завершення робіт з SEO ви його відчуватимете.

✌️ Від чого залежить вартість SEO-просування сайту?

- від початкових даних сайту на початок просування;
- бізнес-ніші та конкуренції тематики;
- популярності та кількості обраних запитів;
- обсягу робіт з внутрішньої та зовнішньої оптимізації.

⌛ Коли з'являться перші результати?

Строк залежить від початкових даних проекту.
Якщо на вашому сайті вже реалізовані базові етапи оптимізації сайту (опрацьована структура та семантика, усунені основні технічні помилки, впроваджена перелінковка та інше), ефект можна буде побачити досить швидко (від 3 місяців).

⚙️ Який план робіт з проектом?

Погоджуємо пріоритетні напрямки (категорії, сторінки) для просування.
Ви відкриваєте нам доступ до акаунтів Google (Analytics, Google Search Console) та до адмінки сайту. Ми розробляємо план робіт та приступаємо до його впровадження.

☄️ Чому варто замовити SEO-просування у нас?

Ми використовуємо тільки біле SEO. Так ми плавно й природнім чином покращимо позиції сайту у видачі та посилимо трафік. Ваш сайт призведе більше цільових користувачів, готових до дій.

Замовити
SEO-просування

Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.