замовити дзвінок
+38 044 358-48-00
 • UA
замовити дзвінок
Starting a new project?
отримати консультацію
Читайте наш Telegram 👈

SEO-просування в Києві


Просування сайтів в Києві

Щоб зайняти перші позиції в пошуку, потрібно докласти чимало зусиль. Пошукові системи вимагають відповідності множинним стандартам, а конкуренти роблять все для підтримки своїх ТОП-позицій.
Вартість послуги seo просування в Києві для більшості українських бізнесів непідйомна. Розцінки на роботу виставляються високі, і не завжди відповідають якості, про яку говорить агентство.

Пошук компанії з правильним співвідношенням ціна-якість стає проблемою. Тому варто розширити географію пошуку.

Пошукова оптимізація – довгий процес виправлення помилок роботи сайту. Через високу вартість компанії займаються не виправленням технічних недоліків, а тим, що можуть осягнути самостійно – наприклад, розміщують статті в блог.

Пошукова розкрутка необхідна для:

 • зростання позицій сайту на сторінках видачі;
 • збільшення безкоштовного трафіку, який конвертується;
 • зростання доходів бізнесу.

Замовити просування сайтів можна не тільки в Києві.

 

Навіщо замовляти сео-просування в нас?

 

У Києві можна знайти сотні агентств seo просування сайтів. У столиці вигідно працювати, так як середній чек на порядок вище, ніж в інших регіонах України. На якість гарантії немає й не буде, а перші видимі результати з’являються мінімум через 3 місяці активної роботи над ресурсом.

Запорука успіху в такій справі – команда професіоналів, які оперативно працюють та надають готові рішення на основі специфіки проекту.

В агентства ITForce є ряд переваг:

 • кваліфікація: отриманий досвід в роботі з множинними кейсами дозволяє фахівцям компанії генерувати робочі ідеї та впроваджувати їх для зростання рейтингу і конверсій.
 • постійна оптимізація й тестування: тактики та методи, що застосовуються, тестуються, в результаті найприбутковіші рішення допомагають клієнтам розвивати свою справу.
 • аналіз: проводиться аналіз результатів, вносяться правки, відсіваються неробочі підходи.

Наша залученість та професіоналізм допомогли побудувати успішні seo проекти не тільки в Києві, а й інших великих містах України.

Територія охоплення наших клієнтів дозволяє працювати також і з західним ринком. Ми стежимо за тенденціями та розуміємо, чого бажають відвідувачі, що проживають в різних регіонах світу.

 

Як ми працюємо?

 

Спеціалісти з оптимізації сайтів у багатьох агентствах Києва працюють за однією схемою – додали перелінковку, прибрали текст, закупили посилання. А цього недостатньо для успіху.

SEO не працює, тому що фахівці часто завантажені множинними проектами та не приділяють чи приділяють дуже мало часу особливостям оптимізації, які потрібні саме для будь-якої ніші. У підсумку використовуються тільки загальні напрацювання по кейсам інших галузей.

При високих цінах на просування сайтів в Києві цей підхід має наступний результат – замовники швидко йдуть та шукають альтернативу. Така логіка роботи апріорі не призведе до успіху.

 

За довгий період практики ми побудували власну схему роботи:

 

Заявка
Вивчення специфіки галузі, з якою працюємо, що допомагає скласти портрет аудиторії та з’ясувати її потреби.
Опрацьовуємо показники конкурентів. Шукаємо їх сильні сторони та використовуємо отримані дані для прискорення розкрутки проекту й отримання результатів.
Быстрый старт
Гибкость
Проводимо комплексну внутрішню й зовнішню оптимізацію. Технічні аудити допомагають виявити помилки, які необхідно усунути.

 

Що буде, якщо замовити сео просування у нас?

 

Замовивши послугу просування сайту, ми розробимо індивідуальний план робіт для сайту за вказаною вартістю. Ціна однакова й для Києва, й для будь-якого іншого міста, країни.
За кожним проектом закріплюється менеджер, який пояснює технічні та незрозумілі моменти роботи та обговорює звітність.

Поиск мастеров SEO

Приклад роботи з сайтом клієнта. Тематика – онлайн-сервіс пошуку майстрів

 

Наші сильні сторони:

 

 • деталізована проробка УТП та складання комерційної пропозиції.
 • аргументована ціна. Замовляючи просування сайту, не важливо, для Києва або всієї області, ви точно будете знати, за які процеси та послуги вносите плату.
 • регулярні перевірки результатів та корекція стратегії.
 • всі дії та витрати узгоджуються безпосередньо з замовником.
 • враховуємо побажання клієнта та залучаємо команду спеціалістів для складання та виконання щомісячного плану робіт.
 • ми входимо в команду партнерів Google, а значить, знаємо про вимоги пошукових систем краще за інших.

Якщо ви готові працювати на результат – ми допоможемо вашому сайту вийти в ТОП!

 

ВСІ ПОСЛУГИ:Замовити
SEO-просування в Києві

Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.