замовити дзвінок
+38 (044) 358-48-00
замовити дзвінок
Starting a new project?
отримати консультацію
Читайте наш Telegram 👈

SEO-просування в Харкові


Просування сайтів в Харкові

Конкуренція на ринку, жорсткі критерії ранжирування, відсутність трафіку – ось з чим доведеться боротися власникам бізнесу на шляху до пошукового ТОПу.
Послуги seo в Харкові коштують чималих грошей, тому просування часто обмежується написанням тематичних статей в блог сайту.

Сам по собі контент не дасть вибухового ефекту. Його необхідно комбінувати з іншими методами розкрутки, щоб досягти стабільного зростання позицій в пошуковій видачі.
Seo просування необхідно компаніям, які працюють не тільки в Харкові, але й по всій Україні.

Комплексне просування забезпечує:

 • постійний приплив безкоштовного трафіку;
 • підвищує впізнаваність компанії;
 • збільшує загальну прибутковість бізнесу.

 

Чому необхідно замовляти seo-просування в нас?

 

Перспектива успішної розкрутки сайту в Харкові набагато вище, т. я. перед клієнтом стоїть вибір з десятків агентств. Знайти “правильне” місце й команду, з якою вийде спрацюватися, нелегко. Середній чек топових компаній з seo в Києві та Харкові сильно різниться, а, між тим, якість послуг визначається не тільки вартістю.

Головне в роботі над проектом – злагоджена команда професіоналів. Коли рішення спеціалістами приймаються спільно та швидко.

 

Що відрізняє агентство ITForce при роботі з клієнтськими проектами:

 

Заявка
Наші співробітники пропонують власні ідеї. Досвід роботи в різних нішах дозволив виділити деякі робочі фішки в кожному сегменті ринку.
Тестуємо нові методи та підходи. SEO мінливе. Ми пробуємо нові методики та впроваджуємо особисті напрацювання спеціалістів, щоб отримати кращий ефект.
Быстрый старт
Гибкость
Аналізуємо результат. Робимо висновки, неробочі елементи прибираємо та замінюємо їх іншими. Коригуємо стратегію просування.

В Україні не так багато дійсно досвідчених фахівців та агентств, які можуть гарантувати результат. Наприклад, ми знаходимося в Харкові, але за час існування наші послуги у сфері сео просування допомогли поліпшити свої позиції в результатах пошуку понад 500 клієнтам з різних частин світу. Ми працювали з клієнтськими продуктами від Канади до Австралії.

Нас відрізняють нестандартні підходи, багата практика та бачення ситуації в цілому. А обмін досвіду з колегами дозволяє досягти позитивних результатів у будь-якій ніші.

 

Наша схема роботи

 

Більшість агентств мають схожі методи роботи, але в цілому, вони поверхневі. Фахівці багатьох компаній з seo-просування сайтів, що базуються в Харкові, не приділяють належної уваги опрацюванню семантики, не стежать за результатами, та не опрацьовують особливості ніші замовника.

За 5 років практики з клієнтськими проектами ми виробили механізм дій:

 1. Вивчаємо бізнес-нішу та конкурентів. Це дозволяє дізнатися особливості просування сегменту та сформувати курс руху для перших місяців роботи. Складаємо стратегію. Опрацювання особливостей сфери діяльності клієнта допомагають нам побудувати покроковий план робіт.
 2. Seo складається з внутрішньої та зовнішньої оптимізації сайту. Розробляємо план розміщення посилань, що ведуть на сайт клієнта. Формуємо рекомендації щодо поліпшення ресурсу та виправлення технічних помилок.
 3. Відстежуємо результати. Формуємо звіти за кожен місяць робіт над проектом.

 

Чому слід замовляти SEO-просування в нас:

 

Замовляючи послугу просування сайту, ви отримуєте індивідуальний проект за розумною ціною. Ми працюємо не тільки в Харкові, але й з ресурсами по всій Україні, й за кордоном.

Кейс СЕО Харкьов

Приклад роботи з сайтом клієнта. Тематика – наручні годинники та аксесуари

 

Наші переваги:

 

 1. за рахунок детального опрацювання конкурентів та вашого УТП ми даємо стратегію, що спрацює саме з вашим бізнесом, т. я. враховує всі особливості та підводні камені;
 2. над вашим проектом працюють спеціалісти, у яких за плечима напрацювання з десятків проектів в різних галузях. Вони знають, як розставити акценти, й розуміють поведінку користувачів на сторінці. А значить, допоможуть власнику бізнесу привернути увагу до свого сайту та привести цільову аудиторію до конверсії.
 3. адекватна ціна за роботи з просування сайту серед безлічі агентств Харкова, які часто ставлять невиправдану ціну на свої послуги.
 4. ми аргументуємо свої дії. Про всі витратах звітуємо особисто перед клієнтом, т. я. наша робота прозора. Ви платите тільки за роботу агентства та витрати на ведення самого проекту.
 5. здійснюємо регулярну перевірку та контролюємо впровадження рекомендацій.
 6. прислухаємося до ваших побажань та враховуємо їх при складанні плану робіт.
 7. дії узгоджуються кожні два тижні. За підсумком спілкування ми за необхідністю вносимо правки в план робіт.

На пошукову оптимізацію немає гарантії – це постійна робота. Будьте готові оперативно реагувати та вносити зміни на свій сайт.

Сео просування сайту – це командна робота. Не важливо, де ви знаходитесь: в Харкові або будь-якому іншому місті, ми готові працювати на результат.
 

ВСІ ПОСЛУГИ:Замовити

Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.