замовити дзвінок
+38 (044) 358-48-00
замовити дзвінок
Starting a new project?
отримати консультацію
Читайте наш Telegram 👈

Контекстна реклама Дніпро


Просування в Дніпрі

За допомогою контекстної реклами можна домогтися швидкого зростання аудиторії та продажів. Комплексний підхід до просування допоможе вашій компанії в Дніпрі залучити цільову аудиторію і збільшити загальну ефективність бізнесу.
Завдання контекстної реклами – працювати з користувачами на всіх етапах воронки продажів, підштовхувати їх до здійснення конверсії.

Знайти команду, яка налаштує і буде вести акаунт, не зливаючи гроші даремно, не так просто, як здається на перший погляд.

 

Навіщо замовляти контекстну рекламу?

 

У Дніпропетровську у користувачів завжди в наявності широкий вибір послуг та товарів від різних виробників. Велика кількість типів аудиторій ускладнює процес залучення нових клієнтів.

Комплексний інтернет-маркетинг допомагає вирішити такі проблеми:

Заявка

Залучення користувачів на сторінках пошуку. Максимальна видимість досягається за рахунок показу релевантних оголошень, через які можна зв’язатися з компанією, перейти до тих розділів на сайті, що цікавлять користувача, дізнатися фізичну адресу магазину і т. п..

Тонке налаштування кампаній під потреби бізнесу. Аналіз ефективності роботи акаунту та коригування оголошень істотно підвищують прибуток, зменшують ціну залучення покупців, роблять бізнес успішним.

Бриф
Транзакционные рассылки

Ринок переповнений пропозиціями, тому потрібно використовувати всі інструменти контекстної реклами. Крім пошуку, оголошення побачать відвідувачі сайтів-партнерів гугл в Дніпропетровську.

Робота з будь-яким регіоном та з будь-якого регіону у світі.

Бриф
Транзакционные рассылки

Результати PPC можна вимірювати за допомогою аналітичних алгоритмів. Спеціалісти налаштують та ознайомлять вас з повною статистикою, зібраною з ключових аспектів вашого проекту.

 

Для кого контекстна реклама працює краще за все?

 

Безглуздо думати, що тільки компанії зі світовим ім’ям мають ефект від реклами. У Дніпропетровську послуги контекстної реклами допоможуть отримати трафік і доходи:

  • починаючому бізнесу, який стагнує через наявність великого рівня конкуренції в обраній ніші.
  • торговим майданчикам – вони повинні агрегувати потік цільових клієнтів для розміщених на майданчику виробників.
  • широко відомим компаніям, які конкурують в високочастотному сегменті загальних ключів, витісняючи більш дрібних гравців.

Для успішного ведення рекламних кампаній фахівець повинен розбиратися не тільки в особливостях ніші, з якою працюватиме, а й знатиме тонкощі просування у сферах з різними рівнями конкуренції. Ціна роботи в підсумку складається з плати за ведення кабінету і бюджету для рекламних кампаній.

 

Контекстная реклама Днепр услуга

Динаміка росту конверсій та їх вартості

 

Наш алгоритм роботи

 

Наше прагнення до результату допомагає знаходити все нові підходи до вирішення завдань. Багатий досвід розширює рамки нашого мислення, тому для деяких проектів застосовуються дуже нестандартні рішення.

Замовивши послугу PPC, ми будемо працювати за таким сценарієм:

  • визначаємо мету просування і бюджет;
  • пропонуємо план робіт і запускаємо аналіз вашої галузі;
  • налаштовуємо рекламний аккаунт або працюємо з існуючим, проводимо налаштування кампаній, коригуємо існуючі;
  • використовуємо всі доступні інструменти для оптимізації оголошень, щоб вони якомога повніше відповідали цільовій сторінці;
  • шукаємо шляхи скорочення витрат, тестуємо нові майданчики для показу, зображення, текст;
  • складаємо звіт на основі отриманої інформації та пропонуємо план робіт на наступний місяць.

Замовник може скорегувати курс дій, всі етапи просування узгоджуються й впроваджуються тільки після вашого схвалення.
Ми зацікавлені в зміцненні ваших позицій та готові надати працюючу стратегію. А також провести аудит рекламних кампаній й оцінити поточну ситуацію.

 

ВСІ ПОСЛУГИ:Замовити
Контекстна реклама Дніпро

Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.