заказать звонок
Starting a new project?
получить консультацию

SEO - просування


SEO – просування

SEO-просування працює на довгострокову перспективу. Ефект від пошукової оптимізації постійний, і навіть після завершення робіт по SEO ви його спостерігатиме.

Важливо врахувати головні чинники, що впливають на просування бізнесу в певній ніші в інтернеті. При якісно побудованій стратегії SEO-просування ресурсу результат можна побачити вже на 4-й місяць робіт:

SEO категория

Приклад вірно підібраної стратегії SEO-просування інтернет-магазину меблів в USA

Ви створили сайт для свого бізнесу. Тепер потрібно, щоб користувачі дізналися про проект, відвідали ресурс та зробили цільову дію на ньому. Вам необхідні трафік та продажі, тож ви бажаєте замовити просування сайту.

Інструменти та канали пошукової оптимізації однакові для всіх. Але ідеї й заходи, що приносять результат, різні.

Ми підібрали індивідуальні стратегії 1000+ проектам в західному сегменті та країнах СНД.

Наша мета – розповісти кожному потенційному клієнту про ваш продукт. Ми приводимо відвідувачів на сайт. А далі – працює вже ваш ресурс та його рівень оптимізації під цільового користувача.


Завдання сайту – переконати відвідувачів в стійкій потребі вашого товару, і викликати бажання оформити замовлення. Ми знаємо, як це зробити. Знаходити та залучати клієнтів в мережі – наша робота. З 2015 року комплексне просування сайтів фахівцями ITForce принесло результат 500+ клієнтів.

Для кожного бізнесу критерії вибору стратегії просування в пошукових системах різні. Ми знаємо, що потрібно враховувати e-commerce-проектам, а що – сайтам інформаційних тематик. Ми вивчаємо нішу бізнесу та аналізуємо поведінку користувачів кожного веб-проекту, з котрим працюємо.

Наші фахівці просували проекти великого та малого бізнесу. Розкручували сайти в косметологічної сфері, сегменті товарів для дітей та підлітків, галузі охорони здоров’я, виробництво лісопильних матеріалів, адвокатські та нотаріальні послуги, та інші.

Досвід ITForce в SEO налічує роботу з:

Після роботи над веб-сайтом наш клієнт отримує стратегію ефективного просування, що розроблена з урахуванням специфіки його бізнесу. Тому в кожного клієнта є результат.

На чому ми будуємо пошукове просування сайту?


Ми вивчаємо нішу, аналізуємо конкурентів та ваше УТП. На їх основі обираємо стратегію, що спрацює саме з вашим бізнесом.

Схема роботи над проектом:

Відвідувачам важлива вигода та користь, яку вони отримають, придбавши ваш продукт. Ми її розробляємо та впроваджуємо – проводимо аналіз характеристик продукту, що просувається, грамотно представляємо на сайті головну перевагу вашого бізнесу. На її основі будуємо ефективне SEO-просування проекту.

Важливо врахувати головні чинники, що впливають на позиції сайту в Пошуку перед тим, як замовляти послугу пошукового просування. Доцільно провести технічний аудит проекту ще до моменту його запуску – рекомендації, що ви отримаєте й впровадите, допоможуть сайту швидше потрапити на першу сторінку Пошуку.

SEO категория 2

Приклад проекту, оптимізацію якого ми почали ще до його офіційного запуску. Інтернет-магазин дитячих іграшок в Казахстані

Наш досвід – практичний. Ми вчимося на помилках, робимо висновки, шукаємо робочі рішення. Сайти, з котрими ми працювали, приносять мільйони прибутку власникам.

Ми складаємо ТЗ фахівцям, що задіяні в роботі над вашим сайтом. Розраховуємо орієнтовний термін виконання робіт. Визначаємо бюджет на оптимізацію та просування сайту.

Регулярно здійснюємо перевірку та контролюємо впроваджені рекомендації. Вислуховуємо ваші побажання та складаємо стратегію просування ресурсу разом з вами. Над вашим проектом працює команда з 5 чоловік. Раз на 2 тижні проводимо узгодження виконаної роботи, вносимо правки.

В нас спільна мета. Будьте готові швидко реагувати та вносити зміни на сайт. Покращувати його. Адже цього ми прагнемо.

Ваш сайт повинен продавати!

Заказать

Спасибо! Скоро с Вами свяжется наш менеджер.