замовити дзвінок
+38 (044) 358-48-00
замовити дзвінок
Starting a new project?
отримати консультацію
Читайте наш Telegram 👈

Кейси з контекстної реклами

1000+
виконаних проектів
15+
країн
PPC - контекстна реклама
Ринок: Україна
Послуга: Контекстна реклама

У клієнта вже були налаштовані рекламні кампанії у Facebook. До нас він звернувся за аудитом з метою поліпшити ефективність цього каналу продажів.

Дохід
+226%
Транзакцій
+202%
СРO
-63%
Кейс Виктор парадиз

Віктор

Обратился в ITForce за аудитом рекламных кампаний в Facebook. Рекламу мы настраивали сами, и она приносила эффект, но мы хотели лучшего результата.
Специалист указала на ошибки и исправила их. Заодно предложила запустить новую РК с более точными настройками.
В итоге кампания, которую настроили ребята, принесла крутой эффект: наши продажи возросли втрое.
Отличные специалисты, им можно доверять!

Власник
PPC - контекстна реклама
Ринок: Україна
Услуга: Контекстна реклама

Для підвищення ефективності реклами ми запропонували нашому лояльному клієнту налаштувати Розумну торгову кампанію. У загальному підсумку Розумна торгова кампанія за 2 місяці роботи дала нам більш ефективні результати, ніж стандартний шопінг за 7 місяців

Транзакцій
+26,7%
Вартість кліка
-34,6%
Вартість транзакції
-15,5%

Володимир

Сотрудничать с данной компанией по Google Ads начал более года назад. Нам оптимизировали и продолжают оптимизировать нашу контекстную рекламу (отключили неработающие обьявление, добавили минус слова,…), настроили ряд новых кампаний. Посещаемость и доход начали расти сразу после настройки стандартной торговой кампании. После была запущена умная торговая кампания, в итоге за период их работы посещаемость моего сайта выросла в 3 раза, а расходы на рекламу только в 2 раза.
Что касается тех поддержки, то она оперативна, и не раз отвечали даже в неурочное время. Приятно и неожидано было получить на Новый Год от них подарок).
В данный момент мы расширили наше сотрудничество и теперь ребята работают с нами по SEO-продвижению. Сотрудничество начали только в этом месяце, потому о результатах пока ничего не готов сказать.

Власник
PPC - контексна реклама
Ринок: Україна
Послуга: Контекстна реклама

Наш замовник став одним з перших бізнесменів на території України, хто погодився спробувати цей вид реклами, і так само відчути на собі всі її переваги.

Транзакції
+16%
Середня ціна за клік
-29%
Вартість конверсії
-38%
PPC - контекстна реклама
Ринок:Україна
Послуга: Контекстна реклама

У цьому кейсі ми говоримо про те, як після двох років успішної роботи з проектом за напрямком контекстна реклама за рахунок вірного використання накопичених даних та правильної стратегії можна кардинально поліпшити показники.

Трафік
+84%
Конверсії
+117%
PPC - контекстна реклама
Рынок: Україна
Услуга:Контекстна реклама

Співпраця з замовником триває більше року. За цей час були налаштовані ряд кампаній в пошуковій мережі для пріоритетних категорій товарів, частина з них булf припинені через низьку ефективність. На момент налаштування Web push повідомлень в акаунті працювали 5 кампаній в пошуковій мережі + Ремаркетbнг. Ефективність рекламних кампаній відстежували за допомогою звіту p електронної торгівлі в акаунті Google Analytics.

Транзакцій
+138
Нових користувачів
+45
Замовити
просування
Більше корисних статей та мануалів ще попереду. Будьте в курсі

Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.