замовити дзвінок
+38 (044) 358-48-00
замовити дзвінок
Starting a new project?
отримати консультацію
Читайте наш Telegram 👈
456
1

Email - відмінний інструмент для підвищення продажів. Він не вимагає великих фінансових вкладень та досить швидко окупається при грамотному підході. Основна умова для впровадження - "чиста" база контактів.

Раніше я вже розповідала про те, як зібрати якісну базу. Але що робити, коли хочеться привернути ще більше нових користувачів, а звичні інструменти з цим не справляються? Або коли зовсім немає бази, а продавати треба?


1. Що таке партнерські розсилки?

Це такий вид розсилок, коли інформація про продукт/подію або компанії в цілому доноситься за допомогою email-розсилки за базою вашого партнеру.

Найкраще обирати таких партнерів за критерієм схожості ЦА.
Візьмемо умовний інфопроект з особистісного росту. Вони мають своїх підписників, що цікавляться саморозвитком та багато читають. Для них буде цікаво й актуально дізнатися про нові книги даного напрямку, і отримати вигідну пропозицію на їх покупку. Тому вони об’єднуються з інтернет-магазином книг і роблять розсилку з добіркою останніх новинок, пропонуючи знижку за промокодом на перше замовлення.
Або туроператор та магазин спорт-товарів, які об’єдналися та зробили розсилки з добіркою спортивних турів та товарів, що в них знадобляться.

Варіантів таких кооперативів безліч. І все обмежується лише польотом фантазії. Головне, не шукати, де побільше база, а шукати, де вона найбільш зацікавлена ​​в вашому продукті.

Щоб не вийшло, як з рекламою BMW в московському метро.


2. Як партнеритися?

Є кілька правил для спільної email-компанії, що допоможуть зробити її більш успішною:

  • Цільова аудиторія. Обов’язково шукайте партнерів зі схожою ЦА. Звичайно, є ніші, які можуть бути цікаві практично всім (наприклад, подорожі або гаджети), але для більш вузьких ніш вибір партнера – стратегічно важливе рішення.

Блог email партнерка

Рис. 1 – Приклади партнерства

  • Репутація партнера. Співпрацюйте лише з перевіреними компаніями. Погодьтеся, спільний піар з шахраєм – не найкраща реклама.
  • Вигода для читача. Беріть промокоди та знижки у партнерів та надавайте їм свої. Це приверне куди більше нових користувачів на сайт.
  • Простота. Чим менше кроків потрібно зробити користувачеві, щоб купити продукт партнера, тим краще. Якщо це анонс заходу – дайте можливість зареєструватися одразу після переходу за посиланням, заповнивши мінімальну кількість полів. Якщо покупка – відправляйте одразу на сторінку акції. Чим менше дій для користувача, тим вище конверсія.
  • Загальний формат. Якщо у вас зухвалий та хльосткий стиль письма, не варто міняти його, задобрюючи партнера. І навпаки, не варто вимагати того ж від партнера в розсилці з інформацією про вас. Читачі люблять вас за унікальний стиль та його різка зміна виб’є з колії. Така реклама виглядає не натурально та награно.

3. Плюси партнерських розсилок

  • Мінімальні витрати. Партнерські розсилки робляться на основі бартеру – обміну аудиторією. Звичайно, можна купити участь в розсилці великої компанії, але частіше за все вони коштують занадто дорого та не окупають витрат. Тому шукайте партнерів зі схожим обсягом бази та домовляйтеся щодо взаємопіару. У такому випадку основна витрата – знижки за промокодами.
  • Більше трафіку. Тут все зрозуміло. Більше нових користувачів – більше переходів. Особливо, якщо була правильно обрана цільова аудиторія.
  • Зростання бази. Якщо ви пропонуєте зареєструватися на захід або підписатися на сайті з товарами, ви отримаєте частину контактів з партнерської бази та зможете в подальшому з нею працювати.

4. Приклади партнерських розсилок

Маркетплейс та взуття:

Блог email партнерка

Рис. 2 – Партнерська розсилка маркетплейса та магазину взуття

Одяг та піцерія:

Блог email партнерка

Рис. 3 – Спільна розсилка магазину одягу та піцерії

Блогер та інтернет-магазин продуктів:

Блог email партнерка

Рис. 4 – Партнерство блогера та інтернет-магазину продуктів

Мовна школа та школа онлайн-професій:

Блог email партнерка

Рис. 5 – Розсилка школи англійської та школи онлайн-професій

Сервіс поштової розсилки та діджитал-агенція – https://go.esputnik.com/BsGOhwyQLxuu.
Книжкове видавництво та курс ЗСЖ –
https://cutt.ly/EyD4vDa.

Книжковий магазин та магазин побутової техніки:

Блог email партнерка

Рис. 6 – Співпраця книгарні та магазину побутової техніки

Наші партнерські розсилки:

Блог email партнерка

Рис. 7 – Партнерські розсилки ITForce

Це лише деякі вдалі приклади партнерства. Напевно ви вже отримували такі на пошту та маєте уявлення.


Висновки

Як ви бачите, партнерські розсилки – суцільний плюс як для партнерів, так і для користувачів. Вони-то теж отримують вигідну пропозицію.

Головне – правильно підібрати партнера та не скотитися до прямої реклами, як можна органічніше вписавши партнерський блок до основної розсилки.

Якщо у вас залишилися питання з організації та впровадженню такого виду розсилок, пишіть нам, допоможемо розібратися з цим напрямком в email-маркетинзі!


Це точно можна надсилати?

Все, що потрібно знати щодо емейл-розсилок

Страшно ефективні розсилки. Або що відправляти клієнтам на Хеллоуїн?

Підпишіться на наші оновлення
Більше корисних статей та мануалів ще попереду. Будьте в курсі

Ви вже підписані на нашу розсилку!

Підтвердіть свій email для завершення підписки.

Замовити
просування
Більше корисних статей та мануалів ще попереду. Будьте в курсі

Дякуємо! Скоро з вами зв'яжеться наш менеджер.